Analityk Wsparcia Aplikacji

Opis stanowiska

Jedna z największych grup ubezpieczeniowo – finansowych na świecie do zasilenia swojego pasjonującego grona poszukuje sympatyka diagnozowania błędów, analiz i czuwania nad poprawnością funkcjonowania aplikacji. Wstęp brzmi interesująco? Sprawdź kogo dokładnie poszukujemy.

Na początek ważne byś zechciał/a:

  • podjąć dalekosiężną czasowo pracę przy Umowie o Pracę (oferta bezpośrednia, długofalowa)
  • przyjąć dodatkowe premie roczne
  • zjeść z nami owoce w poniedziałki i czwartki
  • pracować w przyjaznej atmosferze, a ze swojej strony także zadbasz o życzliwość
  • skorzystać z benefitów – jest i karta Multisport, prywatna opieka medyczna,  bilety do kina czy bony podarunkowe
  • kooperować w międzynarodowym środowisku przy interesujących projektach
  • przyjąć pełne wsparcie przy wdrożeniu, a potem miał/a ochotę doskonalić swoje doskonałe już umiejętności
  • pracować w firmie o bogatej tradycji, ugruntowanej pozycji, niebagatelnym prestiżu i fajnym biurze

Podziel się swoimi zdolnościami i realizuj niniejsze zadania:

  • administrowanie autorskich aplikacji finansowych i wsparcie użytkowników tychże aplikacji
  • analizowanie i rozwiązywanie błędów odnośnie dostępności, wydajności czy jakości systemów
  • ustalanie i rozwiązywanie trudności w ramach SLA – również analiza techniczna dzienników aplikacyjnych
  • uczestnictwo w przebiegu zarządzania incydentami celem zapewnienia ciągłej poprawy procesów i usług
  • przyjmowanie, obsługa zgłoszeń przy wsparciu użytkowników biznesowych, jak i IT, a także zarządzanie dostępem użytkowników
  • wdrażanie nowatorskich praktyk w obsługiwanych systemach, a także dbanie o wysoką ich dostępność i wydajność

By to robić, mamy jednak kilka wymogów:

  • znajomość składni SQL
  • doświadczenie we wsparciu (najlepiej aplikacji finansowych)
  • doświadczenie w implementacji Web Services
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie wyższego wykształcenia

Mile widziane:

  • znajomość aplikacji SAP’owych
  • certyfikat ITIL

Aplikując pamiętaj o przesłaniu CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.