Analityk Systemowy

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta, lidera z sektora bankowego, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Analityk Systemowy.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się między innymi:

  • prowadzeniem analiz biznesowych dla lidera rynku finansowego w Polsce
  • opracowywaniem i analizowaniem wymagań dla rozwiązań informatycznych (systemów raportowych)
  • modelowaniem nowych i udoskonalanie istniejących procesów biznesowych
  • przygotowywaniem dokumentacji projektowej- zgodnie z obowiązującą metodyką (diagramy: w tym klas, sekwencji, aktywności, przypadki użycia)
  • współpracą z projektantami, programistami i testerami oraz z wewnętrznym klientem biznesowym w ramach zespołu Agile

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne, informatyczne lub ekonomiczne)
  • doświadczenie w pracy związanej z analizą i projektowaniem systemów informatycznych
  • praktyczne umiejętności analityczne poparte realizacją konkretnych projektów
  • znajomość zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej
  • doświadczenie w pracy w systemie zarządzania danymi MS SQL i dobrej znajomości T-SQL
  • doświadczenie w  korzystaniu z notacji UML, BPMN
  • umiejętność pracy za pomocą narzędzia do modelowania Enterprise Architect
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w systemie hybrydowym (2-3 dni w tygodniu w biurze)
  • dofinansowanie studiów podyplomowych
  • szeroką ofertę szkoleń wewnętrznym i zewnętrznych
  • dużą samodzielność działania
  • jasną ścieżkę awansu
  • system premiowy
  • nowoczesne biuro, parking, prysznice i szatnie dla rowerzystów
  • nieoprocentowane pożyczki
  • zniżki na zakupy w centrach handlowych, elektronikę, posiłki i wyjazdy
  • dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenia i karty Multisport
  • paczki na Święta dla rodzin z dziećmi
  • kolonie i półkolonie dla dzieci pracowników
  • dodatkowy urlop za staż pracy
  • wycieczki, wyjazdy integracyjne, udział w projektach promujących zdrowy tryb życia