Analityk Systemowy

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, który specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych w języku JAVA. Świadczy również usługi w zakresie outsourcingu programistycznego, poszukujemy Analityka Systemowego.

Czym będziesz się zajmować ?

  • Wdrażaniem nowych procesów oraz funkcjonalności w obszarze bankowości elektronicznej,
  • Analizowaniem i projektowaniem architektury systemu na podstawie konsulatcji biznesowych,
  • Modelowaniem procesów w notacjach UML, BPEL, BPMN,
  • Analizą wymagań pod kątem wykonalności,
  • Tworzeniem dokumentacji analitycznej/technicznej dla programistów,
  • Bieżąca współpraca z zespołem programistów,

Wymagane doświadczenie:

  • min. 10 lat doświadczenia w realizacji projektów informatycznych na stanowisku analityka systemowego,
  • doświadczenie w zakresie wdrażania nowych procesów sprzedażowych oraz funkcjonalności w obszarze bankowości,
  • min. 5 lat doświadczenia z zakresu projektowania nowych rozwiązań w IT z wykorzystaniem Enterprise Architect oraz UML,
  • Wyższe wykształcenie,
  • znajomość metod opisu wymagań wg. User Story i Use Case,
  • znajomość metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum,
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych,

Niezbędne umiejętności:

  • Umiejętność projektowania interfesjów systemów ( online, offline, webservice, etc. )
  • Umiejętność wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy różnymi elementami systemu,
  • Umiejetność rowiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność tworzenia analizy systemowej i architektury rozwiązania z wykorzystaniem diagramów UML i BPMN w narzędziu Enterprise Architect,
  • Znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • spotkania firmowe,
  • budżet szkoleniowy,