Analityk Biznesowo Systemowy

Opis stanowiska

Nasz klient jest światowym liderem w przetwórstwie żywności. Ich działania skupiają się m.in. na analizie procesów biznesowych, przygotowaniu danych, tworzeniu interaktywnych raportów, a także developmencie i utrzymaniu kluczowych aplikacji. Współpracują z firmami na całym świecie.

Do obowiązków pracownika na stanowisku Analityka należeć będzie  wspieranie użytkowników systemu służącego do obsługi transportu morskiego/oceanicznego (IMOS/Veson’s VIP) oraz  zaangażowanie w zbieranie nowych wymagań, jak również rozwiązywanie bieżących problemów.

Zakres obowiązków:

  • Codzienne wsparcie użytkowników biznesowych systemu VIP/IMOS
  • Wsparcie produkcyjne dla odbiorców danych z systemu rozlokowanych na całym świecie
  • Współpraca z zewnętrznym zespołem wsparcia, zgłaszanie rozbieżności lub przerw w dostawie
    danych
  • Zbieranie i analiza wymagań przy współpracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi ekspertami oraz
    przeprowadzanie analiz pod kątem rozwoju aplikacji
  • Przekładanie wymagań biznesowych na specyfikację techniczną, przygotowanie przypadków użycia
    oraz określanie reguł biznesowych
  • Identyfikacja i ocena wpływu zmian na aplikację oraz wszystkie systemy zależne
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac, rozwiązywanie problemów oraz proponowanie
    dalszych działań
  • Tworzenie i ocena scenariuszy testowych oraz planów testów
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, smoke testów, testów akceptacyjnych oraz rejestrowanie
    usterek i wydań
  • Szkolenie użytkowników oraz pomoc w rozwiązywaniu incydentów produkcyjnych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą transportu morskiego/oceanicznego (czarterowanie,
    obszary: operacyjny, ryzyka i księgowości)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office – Excel, Power Point, Word, MS Teams
  • Doświadczenie z  zakresu QA

Mile widziane:

  • Doświadczenie z IMOS

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + roczne bonusy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • Pracę przy rożnych projektach, dla klientów z całego świata
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport (50%)
  • Możliwość pracy 100% zdalnej podczas  pandemii
  • Po pandemii praca zdalna w większości czasu pracy (praca w biurze raz na jakiś czas, w razie potrzeby)