Analityk Biznesowy z j.niemieckim

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta , międzynarodowego software house’a, który realizuje projekty na potrzeby własne i potrzeby klientów, poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Biznesowy:

Wymagania:

  •  co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów informatycznych,
  • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

Obowiązki:

  • tworzenie nowych oraz za rozwój istniejących aplikacji biznesowych –
    liderów branży motoryzacyjnej, logistycznej, bankowej i wielu innych,
  • zbieranie i opisywanie funkcjonalnych wymagań klienta,
  • definiowanie wizji i koncepcji przyszłego systemu oraz ich dokumentowanie,
  • uzgadnianie propozycji z przedstawicielami klienta i dopasowywanie do jego potrzeb,

Klient oferuje:

  • szkolenia zawodowe i językowe,
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet
    ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych,
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy
    twórczej,
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit,
  • elastyczny czas pracy,
  • wsparcie w relokacji,
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe,
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.