Analityk biznesowy/ ds. zgodności

Opis stanowiska

Nasz klient jest światowym liderem w przetwórstwie żywności. Ich działania skupiają się m.in. na analizie procesów biznesowych, przygotowaniu danych, tworzeniu interaktywnych raportów, a także developmencie i utrzymaniu kluczowych aplikacji. Współpracują z firmami na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Analityk biznesowy, głównym celem tej roli jest praca jako łącznik między interesariuszami projektu w programie Compliance, menedżerami IT i grupą programistyczną, poprzez pozyskiwanie, analizowanie, walidację i dokumentowanie wymagań biznesowych.

Zakres obowiązków:

  • Gromadzenie wymagań biznesowych poprzez kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami oraz przeprowadzaj analizy pod kątem rozwoju aplikacji. Ułatwienie warsztatów dotyczących wymagań
  • Przekładaj wymagania biznesowe na specyfikacje techniczne i twórz produkty w różnych fazach cyklu życia projektu
  • Tworzenie dokumentacji wymagań biznesowych, specyfikacji funkcjonalnych i przepływu procesów biznesowych
  • Tworzenie wykresów i diagramów przepływu pracy oraz makiet systemu
  • Analizowanie procesów biznesowych oraz analiza luk, wpływu i studium wykonalności
  • Obsługa wewnętrznych i zewnętrznych aplikacji używanych przez zespoły ds. zgodności do monitorowania, kontroli i raportowania regulacyjnego
  • Codzienna współpraca z zespołami programistycznymi w celu monitorowania postępów w projekcie (śledzenie aktywności, rozwiązywanie problemów, publikowanie raportów, rekomendowanie działań)
  • Planowanie testów z zespołem projektowym
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych, szkoleń i rozwiązywanie problemów z incydentami
  • Wsparcie produkcyjne dla globalnych użytkowników z różnych lokalizacji

Wymagania:

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w analizie biznesowo – systemowej
  • Doświadczenie z SDLC oraz iteracyjnym podejściem do tworzenia oprogramowania (np. Scrum)
  • Doświadczenie w analizie danych, analizie modelu danych i analizie wpływu systemu
  • Podstawowe umiejętności SQL
  • Zdolność do efektywnego zarządzania wieloma projektami/zadaniami o różnej złożoności i ustalania ich priorytetów, dotrzymywania terminów i pracy pod presją
  • Umiejętność samodzielnej pracy, rozwijania wiedzy biznesowej i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie background techniczny oraz doświadczenie w projektach dotyczących integracji/interfejsów danych

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + roczne bonusy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • Pracę przy rożnych projektach, dla klientów z całego świata
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport (50%)
  • Możliwość pracy 100% zdalnej