Analityk biznesowy

Opis stanowiska

Dla naszego klienta,  renomowanego dostawcy analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., poszukujemy Analityka biznesowego.

Miejsce pracy: Warszawa/Kraków

Główne zadnia na stanowisku:

  • Spotkania z klientami w celu poznania i zrozumienia ich wymagań oraz dopasowania do nich produktów firmy.
  • Dokumentowanie wymagań biznesowych i przedstawianie ich programistom i wdrożeniowcom.
  • Bliska współpraca ze sprzedawcami, programistami i wdrożeniowcami, by wypracowane produkty i oferty spełniały oczekiwania klientów.
  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów oraz szkoleń wewnętrznych demonstrujących nowe funkcjonalności systemu.
  • Ścisła współpraca z programistami, testerami oraz projektantami.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (IT, zarządzanie, bankowość).
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość podstawowych zagadnień IT, aby właściwie przekazywać klientom uwarunkowania techniczne oferowanych rozwiązań informatycznych.
  • Umiejętność opisywania wymagania biznesowe klientów i klarownie komunikować je programistom i wdrożeniowcom.
  • Znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będzie:

  • Tworzenie schematów blokowych procesów i umiejętność posługiwania się dedykowanym do tego oprogramowaniem.
  • Doświadczenie w opracowywaniu specyfikacji wymagań biznesowych dla systemów informatycznych lub tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji projektowej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Zainteresowanie zagadnieniami wykorzystania komponentów Data Science w informatycznych systemach biznesowych.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Mieszany tryb pracy – głównie praca zdalna.
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.