Agile Team Manager

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, jednego z liderów branży telekomunikacyjnej , dostarczającej za pomocą intuicyjnych urządzeń mobilnych sieci komunikacyjne, aplikacje i usługi poszukuje osoby na stanowisko: Software Development Agile Team Manager

Osoba na stanowisku Agile Team Manager będzie odpowiedzialna za:

  • Rekrutacja, motywowanie, rozwój talentów,
  • Mentoring, coaching
  • Współpraca z silnym zespołem inżynierów
  • Współpracę z wieloma osobami, w celu zapewnienia optymalnej realizacji produktu
  • Wdrażanie i stałe ulepszanie sposobu działania Scaled Agile Framework (SAFe).
  • Skupienie na realizacji celów biznesowych.

Podstawowe wymagania

  • Rozumienie procesu wytwarzania oprogramowania i łańcucha narzędzi: środowiska programistyczne, systemy kontroli wersji, testowanie, bezpieczeństwo aplikacji, procesy wdrażania.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności mentorskie i coachingowe.
  • Umiejętność szybkiej i skutecznej pracy w celu dotrzymania terminów.
  • Elastyczność i umiejętność dostosowania priorytetów do szybko zmieniającego się środowiska w środowisku zorientowanym na klienta.
  • Umiejętność samomotywacji i motywowania innych. Nastawienie na rozwiązywanie problemów.
  • Wykształcenie wyższe – preferowane inżynierskie lub z zakresu Project Management
  • Mile widziany background z zakresu telekomunikacji/ urządzeń mobilnych/ aplikacji bezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kulturę silnie zorientowaną na zespół
  • Komfortowe warunki pracy (biura w wysokim standardzie, parking, piłkarzyki)
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin (w tym pakiet stomatologiczny)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do obiektu wellness i imprezy integracyjne
  • Platforma kafeteryjna z szerokim wyborem usług i produktów, np. bonów do sklepów sieciowych
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Pakiet relokacyjny