Administrator Systemowo-Sieciowy

Opis stanowiska

Oferta dotyczy pracy w firmie, która jest liderem w branży telekomunikacyjnej. Firma zatrudnia ponad 15000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym. Główne obszary działalności to obsługa organów rządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne oraz przedsiębiorstw komercyjnych. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie.

Poszukujemy osoby, która będzie utrzymywać i modernizować środowisko integracji systemu radiotelefoni cyfrowej oraz laboratoria zespołów produktowych.

Zakres obowiązków:

  • Instalowanie i konfigurowanie komponentów systemu
  • Rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi do automatyzacji aktualizacji systemu oraz instalowania i monitorowania stanu systemu
  • Dokumentacja aktualnego stanu laboratorium
  • Ocena wyników testów automatycznych oraz weryfikacja funkcjonalności systemu radiotelefoni cyfrowej

Kluczowe umiejętności:

  • Bardzo dobra znajomość systemów Linux i Windows
  • Znajomość konfiguracji sieci komputerowej i protokołów
  • Znajomość sprzętu sieciowego, np. : switch, router, firewall
  • Znajomość narzędzi do wirtualizacji, np. : KVM, VMware
  • Płynna komunikacja w języku angielskim (w mowie i piśmie)
  • Magister informatyki, inżynierii oprogramowania, telekomunikacji lub pokrewnych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania trudnych problemów technicznych pod presją czasu
  • Możliwość doprowadzenia problemu do rozwiązania bez nadzoru

Mile widziane:

  •  Doświadczenie z narzędziami DevOps
  •  Znajomość Java lub Python
  • Doświadczenie w pracy z systemami Dimetra, Astro lub LTE.

Klient oferuje:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsourcing) w oparciu o Umowę o Pracę
  • Podniesione koszty uzyskania przychodów
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów,
  • Świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Szeroka oferta zniżkowa w placówkach kulturalnych i punktach usługowych
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwość dofinansowania edukacji
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego pakiet relokacyjny