Administrator Sieci

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta,  firmy oferującej szeroki zakres usług informatycznych – od konfiguracji, instalacji i administracji sprzętem komputerowym, poprzez wynajem urządzeń, po innowacyjne rozwiązania i awangardowe zaawansowane narzędzia rozszerzające możliwości cyfrowego świata. Firma specjalizuję  się w projektach przeznaczonych dla rynku farmaceutycznego i ochrony zdrowia.

Poszukujemy interesującej osoby na stanowisko:

ADMINISTRATOR SIECI

Zadania

·         Instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi

·         Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej

·         Prowadzenie monitoringu systemów IT

·         Optymalizacja zadań, procesów oraz aplikacji

·         Tworzenie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

·         Kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług w celu diagnostyki awarii

Oczekiwania

·         Bardzo dobra znajomość systemów Windows Serwer i Linux

·         Znajomość zagadnień sieciowych TCP/IP, routing (OSPF/BGP4)

·         Doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych głównie Cisco, Juniper, MikroTik.

·         Umiejętność administrowania serwerami WWW, SMTP, FTP, SQL, DNS

·         Podstawowa znajomość baz danych MSSQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle

·         Znajomość Bash, Python lub Perl

·         Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

·         Kreatywne myślenie

·         Umiejętność pracy pod presją czasu

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         Praca co najmniej rok na podobnym stanowisku

Oferujemy

·         Ciekawą pracę w młodym zespole

·         Udział w szkoleniach

·         Dofinansowanie do karty Multisport

·         Prywatna opieka medyczna

·         Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

·         Liczne imprezy integracyjne

·         Forma zatrudnienia do negocjacji (UoP/B2B)

·         Atrakcyjny system wynagrodzeń