Administrator IT

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla sprzętu AGD, poszukujemy Kandydata na stanowisko Administratora IT

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie infrastruktury (Windows, Active Directory, VMware, SCCM)
  • Rozwój infrastruktury serwerowej.
  • Zarządzanie nowymi serwerami i aktualizacjami serwerów
  • Ochrona środowiska systemowego.

Wymagania:

  • 2-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows (klient – serwer), Active Directory, PowerShell / PowerCLI.
  • Doświadczenie z VMware, Datacore, DataProtector, Lotus Notes / Domino, SCCM, Exchange i Outlook.
  • Praktyczna wiedza dotycząca zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Klient oferuje:

  • Rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym
  • Zatrudnienie umowa o pracę
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Lekcje języka obcego
  • Pakiety medyczne i sportowe