Administrator IT

Opis stanowiska

Nasz klient  tworzy innowacyjną aplikację służącą do zarządzania obiektami sportowymi, która działa już w 10 europejskich krajach.  Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy Administratorów IT, którzy chcą się rozwijać w rozwiązaniach chmurowych. Cała aplikacja jest właśnie w chmurze.

Jeśli chcesz pracować z pasjonatami technologii, lubisz nowe wyzwania, konsekwentnie dążysz do celu i do tego chcesz się rozwijać w kierunku Devops’a – aplikuj 😉

Miejsce pracy : Poznań

Wymagania :

  • doświadczenie z aplikacjami webowymi,
  • znajomość administracji systemami operacyjnymi Linux oraz Windows,
  • znajomość serwerów IIS, Apache, NGINX, HAPROXY,
  • umiejętne korzystanie z systemu kontroli wersji GIT,
  • znajomość środowisk bazodanowych ( MS SQL, MySQL),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Mile widziane :

  • znajomość środowiska Azure,
  • znajomość narzędzi monitoringu Elastic lub Zabbix
  • poruszanie się na poziomie sprzętowym, w szczególności z systemami kontroli dostępu

Zakres obowiązków :

  • rozwijanie i utrzymywanie infrastruktury IT (środowisko chmurowe Azure),
  • ścisła współpraca z działami rozwoju oprogramowania na poziomie wdrażania, konfiguracji, utrzymania i monitoringu infrastruktury dla nowo powstających lub wdrażanych rozwiązań,
  • rozwijanie systemów monitoringu aplikacji oraz baz danych,
  • tworzenie środowiska pomocniczego, rozwojowego i testowego,
  • utrzymywanie bieżącej dokumentacji systemów IT.

Benefity :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • indywidualny budżet szkoleniowy dopasowany do Twoich potrzeb,
  • karta Multisport,
  • częste spotkania integracyjne, wyjazdy,
  • niekorporacyjna atmosfera, brak dress code.