Administrator DB2 for z/OS

Opis stanowiska

Firma specjalizująca się w analizie, projektowaniu, budowaniu i dostarczaniu rozwiązań do monitorowania wydajności i jakości sieci oraz aplikacji w przedsiębiorstwach, wsparcia automatyzacji testów oprogramowania oraz analityki i prezentacji danych biznesowych, poszukuje osoby na stanowisko Administrator DB2 for z/OS do pracy przy projekcie dla klienta z sektora publicznego na Bliskim Wchodzie. Projekt dotyczy monitoringu systemu mainframe, twa od roku. Osoba na tym stanowisku dołączy do 5-osobowego zespołu.

Zadania:

  • zarządzanie baza danych DB2 w systemie z/OS

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie związane z administrowaniem bazy danych DB2
  • Bardzo znajomość bazy DB2 w środowisku mainframe (system z/OS)
  • Znajomość innych systemów bazodanowych, narzędzi wspierających zarządzanie i monitorowanie bazami danych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. C1)
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętność samodzielnej organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • 21 dni płatnego urlopu
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Widełki finansowe na poziomie 25 000 – 30 000 zł netto +VAT
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę zdalną w większości czasu pracy (praca stacjonarna w Katarze przewidziana jest w 33% czasu pracy)