Admin IT/Support/Helpdesk

Opis stanowiska

Do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Admin IT/Support/Helpdesk

Ifirma jest spółką informatyczną notowaną na GPW w Warszawie zajmującą się realizacją zaawansowanych technologicznie projektów IT dla klientów w Polsce i na świecie.
Prowadzimy stworzony przez nas, pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej ifirma.pl, który umożliwia małym firmom samodzielne prowadzenie księgowości przez Internet.

Zadania na stanowisku:

  •  Zapewnienie wsparcie użytkownikom wewnętrznym
  •  Analiza problemów i bieżące wsparcie IT
  •  Uczestnictwo w projektach wewnętrznych

Wymagania:

  • Doświadczenie we wsparciu użytkownika wewnętrznego
  • Dobra znajomość systemu Windows
  • Znajomość języków skryptowych (bash, shell, python, ruby)
  • Zrozumienie systemów informatycznych, narzędzi i kluczowych procesów IT w zakresie świadczenia i obsługi usług
  • Umiejętności analityczne, organizacyjne, interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość protokołów sieciowych oraz protokołów routingu
  • Doświadczenie w konfiguracji firewall
  • Znajomość konfiguracji Apache
  • Znajomość konfiguracji OpenVPN
  • Znajomość instalacji i zarządzania DNS, DHCP
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL, MongoDB)
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji (ansible)
  • Znajomość systemów monitoringu (nagios)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe lub studia techniczne w trakcie
  • Doświadczenie z administrowaniem bazami danych Oracle
  • Doświadczenie w rozwiązaniach load balancerów (haproxy)
  • Znajomość systemów wirtualizacji (XEN)
  • Doświadczenie w procesie tworzenia nowych wersji oprogramowania

Pracując z nami:

  • masz zapewnione wszystkie standardowe benefity, tj. dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, owoce w biurze, kawa, herbata, imprezy integracyjne itd.,
  • możesz sam/a zdecydować o formie współpracy – umowa o pracę, B2B, zlecenie,
  • nie pracujesz zmianowo,
  • możesz realizować swoje obowiązki bez stresu o deadline’y,
  • możesz rozwijać swoją karierę zawodową, korzystając ze szkoleń,
  • stajesz się częścią niepowtarzalnej, niekorporacyjnej atmosfery,
  • masz szansę bliżej poznać zespół na wspólnych formalnych i nieformalnych spotkaniach integracyjnych.