Tester automatyzujący C#/Java

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dla największych koncernów farmaceutycznych i biotechnologicznych poszukujemy kandydata na stanowisko Tester automatyzujący.

Firma specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do zarządzania próbkami. Oferuje oprogramowanie, które pomaga firmom farmaceutycznym i biotechnologicznym usprawnić dostarczanie próbek (związków, substancji biologicznych i odczynników) do kluczowych procesów badawczych.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z zespołem Programistów oraz Testerów,
  • Zaprojektowanie i utrzymanie strategii testów automatycznych dla wszystkich komponentów oprogramowania,
  • Planowanie oraz projektowanie scenariuszy testów automatyzujących zgodnie ze standardami jakości firmy,
  • Tworzenie przypadków testowych,
  • Integracja zautomatyzowanych zestawów testów z platformą i narzędziami Continuous Integration (AWS),
  • Skuteczne wykrywanie i śledzenie problemów,
  • Kompleksowe rejestrowanie i dokumentowanie zautomatyzowanych faz testowania oraz defektów,
  • Współpraca z wielofunkcyjnymi zespołami, w celu zapewnienia jakości w całym cyklu wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:

  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia w zakresie przeprowadzania testów automatyzujących oprogramowania,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania obiektowego tj.: C# lub Java,
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows,
  • Znajomość zasad tworzenia oprogramowania w oparciu o Agile,
  • Praktyczna znajomość  Visual Studio, Selenium, SpecFlow, AWS,
  • Dbałość o szczegóły, analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (w mowie i w piśmie).

Nasz Klient oferuje:

  • Dowolna forma współpracy UoP lub B2B (płatny urlop),
  • Elastyczne godziny pracy (około core hours),
  • Możliwość częsciowej pracy zdalnej,
  • Subskrypcja Pluralsight do samodzielnej nauki,
  • Budżet szkoleniowy, możliwość udziału w konferencjach.