DevOps Engineer (Polska lub Berlin)

Opis stanowiska

Nasz Klient z Berlina, autor platformy do weryfikacji tożsamości poszukuje DevOps Engineer’a. Platforma ta umożliwia organizacjom weryfikację tożsamości użytkownika w czasie rzeczywistym. Proces jest w pełni zautomatyzowany i obsługiwany przez sztuczną inteligencję, tożsamość można zweryfikować w krótszym czasie niż 45 sekund. Klient był wielokrotnie nagradzany jako wiodący innowacyjny startup w dziedzinie zarządzania tożsamością.

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Zapewnianie stabilności wewnętrznej infrastruktury firmy, a także promowanie ulepszeń w celu ograniczenia przestojów do minimum.
  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w zakresie automatyzacji wdrożeń
  • Konfigurowanie i użytkowanie systemów monitoringu (używany jest K8s Prometheus/Grafana, Zabibix i AWS CloudWatch)
  • Zarządzanie CI/CD
  • Zapewnianie wydajności i bezpieczeństwa serwerów firmy
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji
  • Identyfikowanie potencjalnych wąskich gardeł i ich usuwanie

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość chmury AWS i biegłość  we wdrożeniach Terraform, K8s i Ansible
  • Umiejętność w zakresie utomatyzacji i CI/CD(preferowane Jenkins)
  • Znajomość interfejsów API ReSTful
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność ustalania priorytetów swojej pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Otwartość na relokację i dołączenie do zespołu w Berlinie
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Młode, dynamiczne i innowacyjne środowisko start-upów z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość ukształtowania i rozwoju innowacyjnego i przełomowego produktu SaaS, który może zrewolucjonizować transakcje online
  • Przyjazny i międzynarodowy zespół, który zapewnia ekscytująca kulturę pracy zarówno w biurze, jaki i zdalnie
  • Bogaty pakiet benefitów socjalnych w Niemczech przy umowie o pracę w tym 4-dniowy tydzień pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy do wyboru, aby stworzyć przyjemne środowisko pracy
  • Budżet na rozwój osobisty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet relokacyjny i pomoc w przeprowadzce
  • Zwrot kosztów wyjazdów służbowych