JavaScript Developer

Opis stanowiska

Dla klienta (software house) z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie, który zajmuje się tworzeniem oprogramowania
komputerowego dla międzynarodowych firm z branży legal/tax/health, specjalizujacego się  w obszarze UI dla advanced search oraz workflow solutions, poszukujemy kandydata na stanowisko JavaScript Developer.

Praca możliwa we Wrocławiu lub Warszawie

Osoba na tym stanowisku będzie się zajmowała programowaniem aplikacji webowych:

  • development nowych funkcjonalności („features”) na podstawie zdefiniowanych wymagań biznesowych
  • obsługa pull reqeust’ów
  • pisanie unit-testów
  • bug fixing
  • development funkcjonalności przenoszonych na nowy framework (angular.js -> react.js)
  • obsługa tasków technicznych
  • współpraca z zespołem developerów oraz innymi zespołami w ramach projektu w metodyce SCRUM oraz Lean Proces Cycle
  • dokumentowanie pracy w systemie JIRA i Confluence

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub kierunki pokrewne)
  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych
  • doświadczenie w JavaScript/Typescript
  • bardzo dobra znajomość HTML/CSS/SASS
  • doświadczenie w React
  • znajomość RWD / microservices / web components oraz wzorców projektowych stosowanych w praktyce (SOLID)
  • znajomość JIRA (generalnie pakiet Atlassian) oraz GIT
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B2/C1 (

Mile widziane:

  • doświadczenie z node.js
  • znajomość  Angular (projekt jest na etapie rozwoju z równoczesnych migrowaniem z angular.js na react’a)
  • praktyka z AWS i doświadczenie z Continous Integration/Continous Delivery

Klient oferuje:

  • współpracę w oparciu o B2B lub Uop
  • 100% pracy zdalnej w okresie pandemii po pandemii 20%
  • indywidualny roczny budżet szkoleniowy (Uop)
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna i karta Multisport (Uop)
  • laptop firmowy, budżet szkoleniowy, wewnętrzne meetup’y technologiczne
  • 2 razy w roku 3-dniowy bezpłatny wyjazd firmowy integracyjny („zima” – Alpy (Austria) na narty oraz „lato” – Polska nad wodę) – w 2021 roku uzależniony od rozwoju sytuacji z COVID
  • integracja (obecnie zawieszone – pandemia)
  • 1 x raz w miesiącu wspólne wyjście firmowe: np. bilard, kręgle, „ścianka” plus kolacja
  • 1 x w tygodniu lunch firmowy w biurze

W przypadku B2B:

  • płatny urlop w wymiarze w zależności od stażu współpracy (od 15 do 20 dni rocznie)
  • płatne do 5 dni nieobecności sick-leave rocznie
  • płatne dni wolne „do odbioru za dzień świąteczny wypadający w dodatkowy dzień wolny od pracy” (w 2020 roku 2 dni : 15.VIII i 26.XII)
  • nowoczesne i wygodne nowe biura (Wrocław, Warszawa) w budynku klasy A