Specjalista ds. rozliczeń ZUS w Biurze Rachunkowym

Opis stanowiska

Biuro Rachunkowe ifirma.pl jest prowadzone przez ifirma S.A spółkę  notowaną na GPW.

Do Biura Rachunkowego poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Specjalista ds. rozliczeń ZUS, który zapewni wsparcie  w zakresie prawidłowego sporządzania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów dotyczących: ubezpieczeń społecznych  i zdrowotnych, świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie rozliczeń składek społecznych
    (korygowanie dokumentów oraz zestawów rozliczeniowych),
  • znajomość przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i rozporządzeń do tej ustawy
  • znajomość ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji i rozporządzeń do tej ustawy
  • znajomość zasad wypełniania dokumentów ubezpieczeniowych
  • wymagana umiejętność obsługi pakietu MS Office

Mile widziane:

  • praca na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej,
  • owoce w biurze, kawa, herbata
  • niekorporacyjną atmosfera