Kierownik Działu

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla sprzętu AGD, poszukujemy Kierownika Działu. Na tym stanowisku Kierownik Działu jest odpowiedzialny za koordynowanie prac zespołu Hardware/Software. Przygotowywanie konceptów, wycenę produktów, planowanie oraz realizowanie budżetu. Udzielanie technicznego wsparcia w obszarze pozyskiwania nowych projektów. Współprac z kierownikiem projektów oraz innymi działami w projektach realizowanych dla klienta.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe – preferowane (elektronika, informatyka i podobne)

–  Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem (najlepiej działem w R&D)

– Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

–  Znajomość procesu produkcji

– Wiedza z zakresu elektroniki

–  Znajomość prawa pracy i przepisów bhp

–  Umiejętność posługiwania się językiem angielskim (swobodna komunikacja)

–  Gotowość do wyjazdów służbowych

Klient oferuje:

– Rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym

– Zatrudnienie umowa o pracę

– Szkolenia specjalistyczne

– Lekcje języka obcego

– Pakiety medyczne i sportowe