Scrum Master

Opis stanowiska

Krakowska firma z branży telekomunikacyjnej tworząca zaawansowane systemy komunikacyjno-radiowe dla szerokiego przekroju Klientów (organy rządowe, przedsiębiorstwa komercyjne, a także dla odbiorców indywidualnych) poszukuje osób na stanowisko Scrum Master, które dołączą do szybko rozwijającego się zespołu!

Osoba na tym stanowisku  będzie:

  • Wspólnie z zespołem rozwijać aplikacje Vanguard Next Generation,
  • Pracować nad ciągłą poprawą produktywności i samodzielności zespołów,
  • Pracować z zespołem programistycznym w celu poprawy wydajności oraz eliminacji przeszkód.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w roli Scrum Mastera,
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub zbliżonym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Pasja i zaangażowanie w odniesieniu do metodyk zwinnych – szczególnie Agile i Scrum.

Mile widziane:

  • Doświadczenie kierownicze w zarządzaniu różnymi zespołami programistycznymi,
  • Doświadczenie w skalowaniu Agile.

Oferujemy między innymi:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe),
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin,
  • Ubezpiczenie na życie,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej,
  • Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA,
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych,
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych,
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju,
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.),
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne,
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu,
  • Brak dress code,
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego – pakiet relokacyjny.