Front-end Developer

Opis stanowiska

Firma jest częścią międzynarodowej grupy – światowego lidera w laserowych systemach osiowania maszyn,  pomiarów i analiz wibracji. Nasi specjaliści tworzą oprogramowanie dla urządzeń diagnostycznych. Dzięki naszym rozwiązaniom zapobiegamy uszkodzeniom.

Ze względu na nasze rosnące potrzeby, obecnie dla klienta poszukujemy: Front-end Developera

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Twoja rola: tworzenie aplikacji internetowych, łączenie interfejsów front-end i back-end, wdrażanie koncepcji projektowych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie front-end (min. 2 lata).
  • Zaawansowana znajomość JavaScript / TypeScript / ReasonML.
  • Znajomość frameworka: Angular.
  • Dobra znajomość HTML5, CSS, Bootstrap.
  • Znajomość narzędzi JavaScript.
  • Znajomość Material Design, Semantic-UI będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego.

Nasz klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, renomowanej, dobrze ugruntowanej firmie.

• Zadania zapewniające dużo satysfakcji.

• Ciekawe projekty, na które masz realny wpływ.

• Możliwość zobaczenia, jak końcowy produkt działa u klienta.

• Wygodne warunki pracy – nowoczesne biuro, playroom, taras na dachu.

• Przyjazna praca zespołowa (Scrum).

• Zajęcia językowe (angielski i niemiecki).

• Karta Multisport i wspieranie innych sportów (jazda na rowerze, bieganie, piłka nożna).

• Ubezpieczenia grupowe.

• Spotkania integracyjne i imprezy organizowane regularnie (grill, narty, rowery).

• Dostęp do narzędzi e-learningowych.

• Pakiet relokacji dla osób spoza Wrocławia.