Administrator Windows

Opis stanowiska

U kogo będziesz pracował?

Praca u naszego Klienta z branży fintech, który opracowuje zaawansowany system transakcyjny dedykowany na rynki zagraniczne.
Firma koncentruje się na produktach krótkoterminowych oraz ratalnych. Jest to oferta współpracy bezpośredniej (nie outsorcing)
z preferencją współpracy na zasadach B2B. Struktura firmy jest płaska z zespołami 2-3 osobowymi, które w całości odpowiadają za rozbudowę produktów finansowych dla Klienta zagranicznego. Po okresie wdrożenia istnieje możliwość podjęcia pracy częściowo zdalnej.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Administrację sieci komputerowej w środowisku MS Windows AD
  • Utrzymanie i poprawę wydajności istniejących systemów informatycznych i infrastruktury sieciowej
  • Administrację urządzeń sieciowych
  • Konfigurację systemów i urządzeń IT, instalację i aktualizację oprogramowania systemowego
  • Zarządzanie bezpieczeństwem danych i systemów
  • Prowadzenie prac rozwojowych a także wdrażanie nowych rozwiązań

Jesteś idealnym Kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrą znajomość platformy serwerowej Microsoft Windows Serwer 2008/2012R oraz środowiska Active Directory
  • Dobrą znajomość przełączników sieciowych, routerów, itp.
  • Wiedzę odnośnie zagadnień związanych z budową i działaniem sieci komputerowych LAN/WAN
  • Obycie z zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa sieci, aplikacji oraz systemów informatycznych
  • Praktykę w konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności (max do 15 000 zł. netto przy B2B)
  • Płatne urlopy oraz zwolnienia lekarskie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opcję podjęcia pracy częściowo zdalnej po okresie wdrożenia
  • Możliwości rozwoju oraz awansu
  • Niewielkie, kameralne zespoły
  • Imprezy integracyjne, dobrą atmosferę w biurze

W razie zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.