Java Developer

Opis stanowiska

Na potrzeby naszego Klienta z sektora teleinformatycznego dostarczającego rozwiązania dla klientów biznesowych, poszukujemy Programisty Java, który dołączy do zespołu zaangażowanego w rozwój funkcjonalności centrali telekomunikacyjnej.  Firma ceniąc sobie dobre praktyki programistyczne, przestrzega zasad SOLID, dba o czystość kodu czy wysokie pokrycie testami (TDD+testy wyższego poziomu).

Oczekujemy:

  • Minimum rocznego, komercyjnego doświadczenia z językiem Java
  • Dobrej znajomości Maven, Spring, Hibernate, GWT, PostgreSQL
  • Praktycznego doświadczenia w przeprowadzaniu testów jednostkowych
  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Stałe, bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość podjęcia pracy zdalnej
  • Benefity pozapłacowe: Karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Szerokie możliwości rozwoju: pakiet szkoleń, uczestnictwo w konferencjach,
    biblioteka dla pracowników, dostęp do platformy Pluralsight
  • Możliwość korzystania z rowerowi i parkingu
  • Przyjazną, partnerską atmosferę, liczne wyjścia integracyjne
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Wsparcie doświadczonego zespołu

W razie zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.