Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza aplikacja ifirma.pl wygrała w konkursie Business Wall Of Fame na najlepszą aplikację dla biznesu.

bwof

źródło: facebook.com/businesswalloffame

Business Wall Of Fame to konkurs łączący najlepszych twórców aplikacji i przedsiębiorców z 6 krajów (Chorwacji, Czech, Węgier, Polski, Słowacji i Rumunii). Głównym celem konkursu było wyłonienie zwycięskiej aplikacji, która znacząco upraszcza pracę małych i średnich firm.

Pierwszy etap konkursu polegał na zdobywaniu głosów od internautów. W drugim etapie jury wybrało trzy najlepsze aplikacje spośród tych, które otrzymały najwięcej głosów.

Nasza aplikacja ifirma.pl służąca do prowadzenia księgowości internetowej zajęła pierwsze miejsce. Zaszczytne drugie miejsce otrzymała aplikacja limdesk.com, trzecie: Younity App. Gratulujemy!

źródło: facebook.com/businesswalloffame

Zwycięskie statuetki rozdano podczas gali finałowej w Bratysławie.

Od początku istnienia serwisu ifirma.pl na jego sukcesy pracuje grono specjalistów, ludzi zaufanych i doświadczonych. W skład zespołu, poza konsultantami Biura Obsługi Klienta, wchodzi kilkadziesiąt osób odpowiedzialnych za stronę techniczną. Są to między innymi programiści, analitycy, administratorzy i testerzy. Ważną rolę w rozwoju serwisu odgrywają także jego użytkownicy. Wszystkim bardzo dziękujemy.

Komentarze są zamknięte.

Kontakt

IFIRMA SA
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@ifirma.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty