Dobierając ludzi do naszego zespołu dbamy nie tylko o ich szeroką wiedzę i kompetencje, ale również o umiejętność współpracy w grupie i komunikacji interpersonalnej. Wiemy, że dobrze współpracujący zespół ludzi może osiągnąć więcej i szybciej niż każdy z osobna.

Od momentu rozpoczęcia działalności w 1997 roku zgromadziliśmy grono specjalistów, ludzi zaufanych i doświadczonych, którzy potrafią słuchać i których inni chętnie słuchają. To ich zaangażowanie, wiedza i pasja decydują o jakości naszych usług i zadowoleniu Klienta.

Dzisiaj nasz zespół tworzą ludzie wybrani po przeprowadzeniu precyzyjnej selekcji. Ze względu na międzynarodowy charakter prowadzonych projektów wszyscy pracownicy znają język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Wiele lat pracy przy różnych projektach dla klientów wywodzących się z różnych kultur, o zróżnicowanych wymaganiach, owocuje szerokim doświadczeniem zespołu. Nasi pracownicy zdobyli reputację ludzi o dużych umiejętnościach, wysokiej etyce zawodowej oraz bogatej wiedzy.

Przykładamy dużą wagę do stworzenia przyjaznej kultury organizacyjnej w miejscu pracy. Oferujemy naszym pracownikom komfortowe i przyjazne warunki działania, dajemy im możliwości samorealizacji, ciągłego rozwoju i praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy. Taka atmosfera skutkuje lepszą komunikacją oraz sprawia, że nasi pracownicy działają z pasją i entuzjazmem dla satysfakcji klientów i inwestorów.

Zespół Power Media tworzą osoby młode i aktywne, dzięki czemu w firmie panuje przyjazna atmosfera. Pracownicy, wspierani przez zarząd firmy, spędzają ze sobą czas nie tylko w pracy, ale także poza nią.

Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź aktualne oferty pracy.

Kontakt

IFIRMA SA
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@ifirma.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty