Jesteśmy  spółką informatyczną notowaną na GPW w Warszawie zajmującą się realizacją zaawansowanych technologicznie projektów IT dla klientów w Polsce i na świecie.
Prowadzimy stworzony przez nas, pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej ifirma.pl, który umożliwia małym firmom samodzielne prowadzenie księgowości przez Internet.

Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nasz model biznesu oparty jest na trzech filarach o znacznym potencjale rozwoju: tworzeniu oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu kadr IT oraz serwisie ksiegowości internetowej ifirma.pl. Doświadczenie i wiedzę zdobytą na jednym polu działalności przenosimy na pozostałe, stale doskonaląc nasze usługi i ofertę dla klientów.

Wierzymy, że tworzenie przyjaznej atmosfery współpracy skutkuje większą efektywnością i sprawniejszą komunikacją. Dzielimy się wiedzą w zakresie informatyki na organizowanych wykładach i warsztatach dla studentów.

Naszym celem jest budowanie partnerskich i długoterminowych relacji z klientem oraz podejście do biznesu ukierunkowane na oczekiwania każdego z odbiorców naszych usług. Jesteśmy przekonani, iż dostosowanie naszych rozwiązań IT do potrzeb klienta przynosi obopólne korzyści i satysfakcję z osiągniętych celów.

Zapraszamy Państwa do poznania naszej firmy. Współpracując z nami przekonają się Państwo, że Power Media S.A. jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kontakt

IFIRMA SA
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@ifirma.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty