Jako partner Exea Smart Space – inkubatora nowych technologii uczestniczyliśmy w konferencji Startup Toruń 2014, która odbyła się 26 czerwca w Toruńskim Parku Technologicznym.

zdjęcie dzięki uprzejmości exea smart space facebook.com/smartexea/

Fot. Łukasz Piecyk/Tylko Toruń; facebook.com/tylkotorun

W roli prelegentów wystąpili specjaliści ze świata startupów, nowych technologii, biznesu i blogosfery. Podczas wystąpień poruszono takie tematy, jak Rola inwestora finansowego we współczesnym etapie rozwoju startupu (Bartek Gola), O drzewie życia w startupie – czyli o tym, jak zdrowo rosnąć (Paweł Tkaczyk), Startupy a przyszłość (Natalia Hatalska) czy Entrepreneurship 3.0 (Jakub Probola). Konferencja towarzyszyła otwarciu inkubatora Smart Space.

zdjęcie dzięki uprzejmości Exea Smart Space: facebook.com/smartexea

zdjęcie dzięki uprzejmości Exea Smart Space: facebook.com/smartexea

Exea Smart Space to przestrzeń do pracy dla młodych przedsiębiorców, freelancerów i startupowców – miejsce pełne twórczej atmosfery, inspiracji do rozwoju innowacyjnego biznesu, a także świetna okazja do uczestnictwa w licznych warsztatach i konferencjach.

Power Media S.A. – jako partner toruńskiej przestrzeni startupów – wspiera firmy stacjonujące w Exea Smart Space, dostarczając im usługi Księgowości internetowej i Biura rachunkowego ifirma.pl. Dzięki temu młodzi przedsiębiorcy mogą prowadzić swój biznes bez stresu i obaw o pomyłkę, zawsze zgodnie z najnowszymi przepisami – bez względu na to, czy znają się na księgowości czy nie.

zdjęcie dzięki uprzejmości Exea Smart Space: facebook.com/smartexea

zdjęcie dzięki uprzejmości Exea Smart Space: facebook.com/smartexea

Inkubator Smart Space utworzony został przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego w Toruńskim Parku Technologicznym jako kolejny etap realizacji projektu „Rozbudowa i rozwój działalności Toruńskiego Parku Technologicznego”, prowadzonego w ramach działania 5.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Partnerami wydarzenia byli także Google for Entrepreneurs, Innovation Nest oraz hub:raum.

Komentarze są zamknięte.

Kontakt

IFIRMA SA
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@ifirma.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty