• Tworzenie oprogramowania

  Solidny partner w IT

  Nasze usługi programistyczne nie kończą się na tworzeniu oprogramowania dedykowanego – nasi specjaliści monitorują jego pracę, opiekują się wykonanymi systemami oraz rozbudowują je zgodnie z potrzebami klienta.

  Dowiedz się więcej
 • Rekrutacje i outsourcing kadr IT

  W ramach rekrutacji i outsourcingu kadr IT oferujemy różne formy współpracy w zależności od potrzeb i preferencji klienta.
  Dostosowujemy nasze usługi do specyfiki klientów tak, aby przyjęte rozwiązania były efektywne i dawały oszczędność czasu oraz środków.

  Poszukujesz specjalistów IT? Sprawdź naszą ofertę.
 • Promocja w internecie

  Kampanie AdWords i display na najwyższym poziomie

  Nasze usługi świadczymy stosując te same standardy i metody, które pozwoliły nam w ostatnim roku zwiększyć skuteczność promocji platformy ifirma.pl o blisko 70%.

  Poznaj naszą ofertę usług webmarketingu
 • Platforma ifirma.pl

  Księgowość internetowa

  Od 12 lat wspieramy przedsiębiorców w prowadzeniu księgowości przez internet. Jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku usług księgowych w modelu SaaS.

  Dowiedz się czym jest ifirma

Welcome to IFIRMA SA

We provide services like software development, recruitment and IT personnel outsourcing. Our accounting platform ifirma.pl supports thousands of businessmen.
We find joy and satisfaction in providing modern technological and organizational solutions in the field of computer science to our customers. Our specialists are involved in the development of the IT systems supporting the customers with their knowledge and experience.
Join our team
Work with the best!
Check why you should join us

Platforma ifirma.pl

Serwis ifirma.pl to pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej, stworzony z myślą o małych przedsiębiorcach. Poprowadź swój biznes z ifirmą.

więcej

eMarketing

Prowadzimy kompleksowe działania marketingowe w internecie. Jesteśmy partnerem Google w zakresie prowadzenia kampanii w wyszukiwarkach.

więcej

inStudio

inStudio to profesjonalne archiwum przeznaczone dla wszystkich przetwarzających duże ilości materiałów wideo, w szczególności dla stacji TV.

więcej

Jesteśmy przekonani, iż dostosowanie naszych rozwiązań IT do potrzeb klienta przynosi obopólne korzyści i satysfakcję z osiągniętych celów. Zapraszamy do współpracy z nami i zapoznania się z ofertą świadczonych usług.

Dlaczego IFIRMA SA?

 • Stabilny partner biznesowy, notowany na GPW
 • Ponad 15 lat doświadczenia w budowie aplikacji webowych
 • Gwarancja najwyższej jakości usług informatycznych
 • Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie

Najnowsze informacje ze spółki

Kontakt

IFIRMA SA
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@ifirma.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty