Tworzenie oprogramowania, rekrutacja i outsourcing kadr IT - Power Media S.A.   english version
Strona główna > Wydarzenia > Archiwum
Księgowość internetowa - ifirma.pl


Certyfikat EN ISO 9001:2000

Giełda Papierów Wartościowych
Power Media na CeBIT 2005
Delegacja naszej firmy szukała nowych kontaktów biznesowych na największych targach teleinformatycznych na świecie.

"Odbyliśmy ponad 20 spotkań z przedstawicielami firm z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Rumunii" - mówi wiceprezes Marta Przewłocka. "Nie oczekujemy po nich natychmiastowych efektów. Kontakty biznesowe na całym świecie są elementem naszej strategii funkcjonowania. Każda okazja do przedstawienia naszych osiągnięć jest ważna i może w przyszłości zaowocować współpracą" - dodaje.

CEBIT w Hanoverze jest największą tego typu imprezą na świecie. Większość zwiedzających przyjeżdża tam, aby oglądać nowe telefony i inne gadżety najnowszych technologii. Dla fascynatów CeBIT oferuje jednak wiele innych atrakcji. Wojtek Narczyński przepadł w pawilonie wyższych uczelni. "Na świecie na wyższych uczelniach prowadzone są najciekawsze, najbardziej innowacyjne badania, a ich przegląd można zobaczyć właśnie na CeBIcie" - tłumaczył.

Marta Przewłocka uczestniczyła w pierwszej edycji forum outsourcingu. "Zobaczyłam jak państwa rozwijające się, takie jak Indie czy Rumunia, lobbują na rzecz swoich firm. Szkoda, że Polska nie była tam tak mocno reprezentowana" - wspomina.

 
powrót


| Power Media | Oferta | Wydarzenia | Relacje inwestorskie | Press room | Praca | Kontakt |



Copyright © 2008 Power Media S.A.