Tworzenie oprogramowania, rekrutacja i outsourcing kadr IT - Power Media S.A.   english version
Strona główna > Aktualnosci > 2009
Księgowość internetowa - ifirma.pl

inStudio
Giełda Papierów Wartościowych
certyfikat

2009

Wiceprezes Power Media wśród 50 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce
2009/03/13

Wiceprezes Marta Przewłocka znalazła się na prestiżowej liście 50 najbardziej przedsiębiorczych kobiet. Ranking tworzony jest przez Gazetę Finansową. Biorą w nim udział panie, które mogą być przykładem nie tylko dla innych kobiet, ale i dla mężczyzn.


Wyróżnione kobiety mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia i liczne sukcesy zawodowe. Wszystkie aktywnie przyczyniają się do rozwoju nie tylko własnych firm, ale także przedsiębiorczości w naszym kraju.

Marta Przewłocka znalazła się w elitarnym gronie 7 kobiet związanych z branżą inteligentnych technologii obok przedstawicielek zarządu UPC Polska, Sage Symfonia czy SAS Institute. Wśród wyróżnionych w innych branżach znajdziemy m.in.: Irenę Eris (prezes Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris), Bożenę Walter (prezes fundacji TVN "Nie Jesteś Sam"), Ninę Terentiew (członek Zarządu TV Polsat).
 
powrót


| Firma | Oferta | Doświadczenie | Aktualności | Relacje inwestorskie | Praca | Kontakt | Mapa serwisu |



Copyright © Power Media S.A.